İLERİ MÜHENDİSLİK KONVEYÖR VE LİNEER HAREKET SİSTEMLERİ
İkitelli organize sanayi bölgesi dersan sanayi sitesi s8 blok no:188 başakşehir/istanbul
0212 549 70 25    info@ilerimuhendislik.com
0212 549 70 25
İnfo@ilerimuhendislik.com
Hakkımızda

Biz Kimiz
İleri Mühendislik;  Alüminyum Sigma Profiller ile Özel Tasarım Alüminyum Profillerden oluşan, Lineer Hareket Sistemleri, Konveyör Sistemleri, Kabin, Çalışma masası ve Üretim Hatları, Dinamik Raf Sistemleri, Cnc Router, Hareketli Kamera Sistemleri, Robotik Sistemler gibi, özel proje uygulamalarının imalat ve ticaretini yapan bir kuruluştur.
Makine İmalatı, Elektronik, Otomasyon, Metal ve Endüstriyel Malzeme sektörlerinde 25 yılı aşan tecrübemizle, Türkiyemize, Sanayicilerimize, orta ölçekli işletmelerimize, esnafımıza ve bu ülke insanlarına katkıda bulunmak düsturuyla kurulmuş bir firmayız.
Bu niyetle çalışanlarımızla, kendi kaynaklarımızla, dünyadaki teknolojik yeniliklere paralel olarak ihtiyaçlarınızın çözümü için bilgi birikimimizi profesyonelce hizmetinize sunuyoruz.
Her sektör grubuna uygun düşünce ve tasarımlarınızda proje bazlı çalışmalara yönelik her türlü destek verecek kapasiteye sahibiz. Özellikle imalat sektörüne ait düşünce ve hayallerinizi tasarıma, tasarımları da kullanıma ve uygulamaya dönüştürüyoruz.
Koşulsuz müşteri memnuniyeti
Bizim önceliğimiz, Müşterilerimizin memnuniyetidir..Müşterilerimize İleri Mühendislik güvencesiyle hizmet veriyoruz
ekonomik,kaliteli ve işinize uygun çözümler için uğraşıyoruz.